Wspomnienie lata....

Lato już dawno minęło , aktywny był to czas i kilka fajnych tematów odświeżyliśmy z Darkiem Kwietniem i Jankiem Moltke "Hrabią" .
Każda exploracja w Sudetach rozpoczynała się i kończyła naradą w "Sztabie Generalnym" w Gogołowie , czyli zamku Janusza. 
Podczas porannych dyskusji , lub wieczornych debat ,często przy kominku z flakonem wina w dłoni snuliśmy najdziwniejsze teorie , które należało potem zweryfikować w terenie .Skłamał bym, jakbym powiedział, że za każdym razem coś odkryliśmy . były wyjazdy, że trzy dni chodziliśmy po leśnych ostępach Ślęzy i nie znajdywaliśmy nic szczególnego , lecz bywały i odkrycia zadziwiające np. wspomniane na blogu "Kamienie z runami" , lub kryjówki żołnierzy z 1 wojny światowej .
Trzeba też wspomnieć o megalitach odkrytych na Gozdnicy i zapadliskach na Radunii , które to czekają na swoją kolej ....

Podczas tego sezonu poznaliśmy kilka ciekawych osób mających wkład w to co wiemy i to co widzieliśmy , a najcenniejszym skarbem jaki pozyskaliśmy były przeżyte przygody.
Na większość publikowanych na tej stronie materiałów składa się praca całej
Zielonogórskiej Grupy Eksploracyjnej oraz Darka Kwietnia i jego ludzi .
Przy okazji chcę podziękować serdecznemu koledze "Luposowi" za gościnę jakiej nam udzielał podczas pobytu w Górach Sowich .

Powyżej narada w "Sztabie Generalnym" .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz